FAALİYETLERİMİZ

FİRMAMIZ 2015 YILI VERGİ REKORTMENLERİ ARASINA GİRDİ

Vergi Haftası kapsamında Valilik Toplantı Salonunda yapılan toplantıda 2015 yılı Vergi Rekortmenleri belli oldu. Yapılan toplantıda Verginin önemini anlatan Vali Ali Kolat, konuşmasının ardından vergi rekortmenlerine ödemlerini verdi. Konuşmaların ardından ise vergi rekortmenlerine plaket takdim edildi. Ödül töreninde Kırıkkale’nin önde gelen inşaat firmalarından Asude İnşaat sahibi Muharrem Durusoy da plaketini Vali Ali Kolat’tan aldı. DEVAMI...
 

ASUDE ŞEHİR'DE KOMŞULAR ARASI DAYANIŞMA

Asude Şehir sitesine taşınan 30 kadar ev sahibi kendi aralarında toplanarak komşular arası dayanışma günü düzenliyorlar. Sitenin B bloktaki Türkevi Lokalinde yapılan tanışma ve dayanışma yemeğinin ilki Kırıkkale'nin tanınmış mağazalar zinciri Gülenler firmasının ortaklarından Erol Gürol tarafından verildi.

Komşuların eş ve çocukları ile katıldığı program sonrasında eğlence düzenlendi. Türkevin'de ki şöminede hazırlanan et ve köfteler komşulara ikram edildi. Ortamdan memnun kalan komşular şimdi sırası ile haftanın belli günü bu toplantıları yaparak ilişkileri sıcak tutma kararı aldılar.

MECLİS ÜYELERİNDEN TAM NOT

Asude Şehir Sitesi'nin tamamlanan üç bloğunun teslimin ardından taşınan 30 kadar ev sahibine hoş geldiniz ziyaretinde bulunan Yahşihan Belediye Meclis Üyelerinden Yusuf Tuğrul, Memiş Şensoy, Sercan Sıtkı ve Başkan Yardımcısı Osman Uluyurt siteyi gezerek daire, sosyal tesisler ve çalışmalar hakkında bilgi aldılar.

Asude Şehir'in Yahşihan'ın kentleşmesinde önemli bir katkısı olduğunu belirten Meclis üyelerinin firmanın 160 konutluk Asude Kent projesinin de Yahşihan'a yapma kararını memnuniyetle karşıladıklarını dile getirdiler. Yahşihan'a gerek konut gerekse yatırım anlamında hizmet getirmek isteyenlere her türlü kolaylığı sağlayacaklarını dile getiren üyeler "Firmanızın methini çok duyduk ve yerinde bizde görelim istedik. Belediye Başkanımız Ahmet Sungur'da gelecekti ancak misafirleri geldiği için gelemedi. Selamları var. Asude inşaat buraya temel atmadan önce burası bir dağ görünümünde idi. Oysa şimdi Kırıkkale'nin en lüks ve gözde sitesi bu arazide hayat buldu. İlçe nüfusumuz arttı. Asude Şehir'e taşınarak Yahşihan' da ikamet etmeyi tercih eden herkese teşekkür ederiz. Böyle bir modern sitesinin yapılması Kırıkkale de konutlaşma alanında çıtanın yükselmesine sebep olmuştur. Sizlerden memnunuz."dediler. Sitenin sosyal tesislerini gezen meclis üyeleri Türkevi Lokalinde şömine başında ikram edilen çayı içtikten sonra siteye tam not vererek ayrıldılar.

YEMEKTE BİR ARAYA GELDİK

İnşaatımıza malzeme veren ve birlikte iş yaptığımız 35 firma yetkilisi ile Kermes sofrasında biraraya gelerek istişare ettik.

Firmamız Kırıkkale Üniversitesi'nde Örnek Gösterildi.

Kırıkkale Üniversitesi Meslek Yüksek Okulu İktisadi ve İdari programlar Bölümü tarafından firmamız örnek gösterildi. Bölüm Başkanı Tuncay ERDURAN ve İnşaat Programları Öğretim Görevlisi Özcan DEMİR tarafından öğrenciler inşaatlarımızı gezerek sitelerimizin yapılışı hakkında bilgi aldılar.

Yılın Başarılı İnşaat Kuruluşu Ödülünü Aldık.

Gerçek Gazetesi tarafından Asude İnşaat Firması 2006 yılında düzenlenen "Kırıkkale'nin Başarılıları Ödül Töreni" nde en başarılı inşaat firması ödülü verildi. Ödülü İl Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Çetin Medya Grup Yönetim Kurulu Başkanı Ali ÇETİN firma ortaklarından Muharrem DURUSOY'a takdim etti.

ŞAİBESİZ FİRMA ÖDÜLÜ

Asude İnşaat, Büyük Anadolu Gazetesinin 12. Onur Ödülü töreninde Şaibesiz ve Düzgün çalışan firma ödülüne layık görüldü.

 

 

  Bugünkü Ziyaretçi :  61
  Toplam Ziyaretçi :  254669
Yenidoğan Mah. Cumhuriyet Cad. Sözdinler Apt. No:3 Kat:2 KIRIKKALE    Büro: 0318 225 00 36    Gsm: 0532 441 30 50 - 0533 732 33 93
Asude İnşaat Kırıkkale © 2012 - Bütün Hakları Asude İnşaat'a aittir.     Web Tasarım: kergisi